Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rihanna i Kim Kardashian stanęły w obronie morderczyni. "Wyrok 51 lat więzienia"

29.11.2017 13:12
xxx wiadomosci

Rihanna i Kim Kardashian publicznie wstawiły się za Cyntoią Brown, która w wieku 16 lat zastrzeliła swojego gwałciciela. Nastolatka była wynajmowana na godziny przez swojego chłopaka-alfonsa, mającego pseudonim „podrzynacz gardeł”.

Rihanna i Kim Kardashian stanęły w obronie morderczyni. "Wyrok 51 lat więzienia" fot. Youtube

Cyntoia Brown była przez długi czas faszerowana narkotykami przez swojego partnera, który zarabiał na niej, oddając ją jako prostytutkę na godziny. Pewnego razu w 2004 roku, 16-letnia wówczas Brown trafiła na sadystycznego klienta Johna Michaela Alle, który poza seksem, zaczął nastolatkę bić i dusić. W końcu ta wzięła do ręki broń 43-latka i śmiertelnie go postrzeliła.

Zagłosuj

Uważasz, że C.Brown powinna zostać zwolniona z więzienia?

Tragiczna historia nastolatki

Na swoje nieszczęście, Cyntoia Brown, zanim wybiegła z domu, zabrała ze sobą portfel swojego oprawcy. Trafiła za kraty, zostając uznaną winną „napadu z bronią w ręku i zabójstwa”. Wyrok był surowy – 51 lat więzienia. Co ciekawe, w stanie Tennessee, gdzie miała miejsce tragedia, zmieniło się prawo i gdyby ta sama sytuacja miała miejsce dzisiaj, nastolatka byłaby w sądzie traktowana jako ofiara, a nie napastnik.

51 lat więzienia

Najbardziej wpływowe kobiety amerykańskiego show biznesu, jak Rihanna i Kim Kardashian, wstawiły się za Brown, nagłaśniając jej tragiczną historię w mediach społecznościowych. Liczą, że jakimś cudem uda się im wyciągnąć Amerykankę z więzienia. Jeśli nie, Cyntoia wyjdzie zza krat w wieku ponad 60 lat.

RadioZET.pl/BBC/Wprost.pl/strz

Oceń