Zamknij

Rodzice odzyskali syna po 22 latach od porwania [WIDEO]

Redakcja
09.05.2018 23:34
Chiny
fot. Maojian Police

Dramatyczna historia z Państwa Środka. Do sieci trafiło nagranie spotkania rodziców z synem, którego porwano 22 lata temu. Li Mingzhao i jego żona, Chen Zhen, przez cały ten czas szukali swojego dziecka, aż w końcu udało im się spotkać. Nagranie chwyta za serce.

Historia chińskiego małżeństwa pokazuje, że zawsze warto walczyć do końca. Wydali całe oszczędności swojego życia na poszukiwania porwanego dziecka. Jeden ze współpracowników uprowadził Pengpenga w 1996 roku.

Porwanie dziecka

Mężczyzna, z którym małżeństwo razem pracowało, zgłosił się na ochotnika, aby zaopiekować się czterolatkiem, który wyjątkowo pojechał z rodzicami do pracy. To był ostatni raz, gdy rodzice widzieli się z synem.

Odnaleźli syna po 22 latach

Małżeństwo przez cały ten czas nie traciło nadziei. Nie zmieniali też numeru telefonu ani miejsca zamieszkania, angażując w poszukiwania wiele osób. W kwietniu br. odnaleziony 26-latek o nazwisku Liu przeszedł badania genetyczne, po których była już pewność, że jest porwanym w 1996 roku dzieckiem Li Mingzhao i Chen Zhen.

Nagranie z ich spotkania trafiło do sieci:

Zobacz także

RadioZET.pl/fakt24/strz