Zamknij

Więźniarka skarżyła się na bóle brzucha. Lekarze wyjęli z jej żołądka 150 metalowych przedmiotów!

Redakcja
25.12.2017 15:53

Szokującego odkrycia dokonali lekarze w jednym z rosyjskich szpitali. Okazało się, że w brzuchu pacjentki, która trafiła do placówki z powodu silnego bólu brzucha, znajdowało się ponad 150 metalowych przedmiotów.

Szpital
fot. Pixabay

Historia wydarzyła się w mieście Ułan Ude w południowo-wschodniej Rosji (niedaleko granicy z Mongolią). Do jednego ze szpitali przywieziono pacjentkę na stałe przebywającą w zakładzie karnym. Skarżyła się na silne bóle brzucha.

Chirurdzy przystąpili do wykonania gastroskopii i o ile początkowe badania ne wykazało niczego niepokojącego, o tyle bardziej wnikliwa analiza układu pokarmowego przyniosła szokujące rezultaty. Okazało się bowiem, że w żołądku natrafiono na prawdziwe...złomowisko.

Metalowych elementów naliczono ponad 150, a wśród nich były gwoździe, śruby i wkręty. Napierały one na ścianę żołądka, co w efekcie skutkowało silnymi bólami brzucha. Lekarze natychmiast dokonali zabiegu usunięcia tych przedmiotów z brzucha pacjentki. Obecnie kobieta dochodzi do siebie na oddziale intensywnej terapii. Na razie nie wiadomo jednak, dlaczego zjadała te wszystkie elementy.

RadioZET.pl/wp.pl/MP