"Otello z siekierą". Odciął żonie ręce, bo...podejrzewał ją o romans

Redakcja
13.12.2017 17:11
Rosja
fot. Archiwum prywatne

Pewien Rosjanin tak bardzo umierał z zazdrości o żonę, że swoje podejrzenia zamienił w czyn. Zaciągnął kobietę do lasu i metodycznie odcinał palce, a w końcu zrobił to z obiema rękami. Kobieta trafiła do szpitala, gdzie lekarzom udało się uratować tylko jedną kończynę. Brutalny mąż trafił już z kolei do aresztu.

Całą historię opisuje portal Fakt24.pl.

Margarita i Dmitrij Grajczow byli na pozór kochającym się małżeństwem z dwójką małych dzieci. Niestety, wedle informacji ich znajomych, od w związku miało się od jakiegoś czasu psuć. Dmitrij coraz częściej urządzał żonie sceny zazdrości. Po jednej z takich awantur miała nawet interweniować policja.

W poniedziałek mężczyzna nie wytrzymał. Przemocą zaciągnął kobietę do samochodu, wywiózł do lasu za miasto i kazał pod groźbą użycia siekiery przyznać się do zdrady. Margarita wszystkiemu zaprzeczyła, błagając go o wybaczenie. Ten jednak pozostawał na to głuchy - zaczął po kolei obcinać jej wszystkie palce, aż w końcu pozbawił ją rąk. Potem zawiózł żonę do szpitala i oddał się w ręce policji.

Operacja udała się połowicznie, chirurgom udało się bowiem przywrócić sprawność tylko w jednej z kończyn Margarity. Natomiast Dmitrij trafił do aresztu. Teraz czeka na pierwszą rozprawę w sądzie.

RadioZET.pl/Fakt24.pl/MP