Zamknij

Króliki odzierane ze skóry, poddawane wstrząsom. Szokujące nagrania z fermy

04.12.2019 16:53
Fermy futrzarskie
fot. screen Youtube/PETA (2)

Króliki z rosyjskich ferm futrzarskich cierpią gehennę – wynika z materiałów opublikowanych w sieci. Organizacja prozwierzęca PETA przybliża kulisy cierpień bezbronnych zwierzątek, które są poddawane koszmarnym eksperymentom.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Krwawa rzeźnia na rosyjskich fermach futrzarskich. Widzimy, jak bezbronne króliki są bite i "krojone" żywcem. Szokujące nagranie trafiło do sieci za sprawą interwencji organizacji pozarządowej PETA (ang. People for the Ethical Treatment of Animals), zajmującej się ochroną praw zwierząt.

Zobacz także

Przemoc wobec królików i szynszyli wzbudza skrajne emocje. Na zdjęciach i nagraniach z farm widzimy jak króliki mają poderżnięte gardła, a szynszyle są poddawane elektrowstrząsom, po czym łamano im szyje. Jednego z królików pracownik farmy okłada ciosami z metalowej rurki.

Przed pseudoeksperymentami zwierzęta trzymano w klatkach.

Organizacja przekazała, że klientem fermy jest m. in. Kopenhagen Fur, jeden z większych domów aukcyjnych futer na świecie.

PETA apeluje: Nie kupujcie futer. Okupione okrucieństwem

Niezależnie od kraju pochodzenia, czy Rosji, Chinach, Finlandii , czy USA lub gdzie indziej - każde futro wiąże się z okropnym okrucieństwem, strachem, bólem, cierpieniem i śmiercią. Pomóż zwierzętom takim jak te, które widziałeś w tym filmie, nigdy nie kupując futra

apel PETA

RadioZET.pl/DailyMail.co.uk/ Peta.org.uk/