Zamknij

Poćwiartowane ciało nastolatki w stodole. ''Najbardziej bestialski atak, jaki widziałem''

Redakcja
22.08.2018 17:38
Poćwiartowane ciało nastolatki w stodole. ''Najbardziej bestialski atak, jaki widziałem''
fot. Twitter screen

Przerażająca zbrodnia w Rosji. 14-latka z Petersburga została zamordowana, a jej zmasakrowane ciało ukryto w stodole. Zabójca to mężczyzna, który kilka miesięcy temu opuścił więzienia. 

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Kristina Smirnova przebywała na wakacjach u swojej rodziny w północnej części Rosji. W weekend dziewczyna wybrała się na rowerową wycieczkę. Gdy wieczorem nie powróciła do domu, zaniepokojeni krewni zawiadomili policję i rozpoczęli poszukiwania. 

W poniedziałkową noc kuzyn 14-latki dokonał strasznego odkrycia. W stodole między wioskami Zhary i Lyapino odnalazł ciało Kristiny. Zwłoki nastolatki zostały poćwiartowane. Przybyli na miejsce śledczy byli w szoku. 

- To najbardziej bestialski atak, jaki kiedykolwiek widziałem - powiedział jeden z policjantów

Zobacz także

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że Kristina została zgwałcona przed morderstwem. W sprawie zatrzymano 61-latka. Mężczyzna przyznał się do winy. Na pytanie, dlaczego zamordował 14-latkę, odpowiedział: „Byłem pijany, bardzo pijany”.

Siergiej Shcherbakov w 2003 roku został skazany na 15 lat więzienia za zabicie kobiety w schronisku młodzieżowym. Kilka miesięcy temu wyszedł na wolność. 

RadioZET.pl/DG