Zamknij

Magią we wrogów Rosji? Czarownice rzucają zaklęcia, by pomóc Putinowi [WIDEO]

Redakcja
07.02.2019 14:11
Magią we wrogów Rosji? Czarownice rzucają zaklęcia, by pomóc Putinowi [WIDEO]
fot. Shutterstock

Stworzyły krąg mocy i rzucały zaklęcia, które mają wzmocnić potęgę Rosji i zniszczyć jej wrogów. Grupa rosyjskich czarownic spotkała się w Moskwie, by wesprzeć swojego prezydenta. Uznały, że Władimir Putin potrzebuje pomocy w walce „z siłami zła”.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Imperium Najsilniejszych Czarownic – tak mówią o sobie kobiety, które we wtorek spotkały w Moskwie, by wykorzystując magiczne moce, pomóc Rosji uporać się z międzynarodowymi problemami i dodać jej „siły”.

„Powstań wielkiej mocy Rosjo, prawdziwie i sprawiedliwie, poprowadź Władimira Putina prawdziwie i sprawiedliwie” – brzmiał fragment jednego z zaklęć.

Założycielka Imperium, Alyona Polyn, przekonywała media, że ceremonię przygotowano przy wsparciu państwa i prezydenta. Zapewniła, że zarówno data, czas, jak i miejsce spotkania zostały wybrane tak, by „dobra energia trafiła dokładnie” do Władimira Putina.

Zobacz także

Cała ceremonia trwała około 20 minut. Czarownice przy pomocy magii nie tylko próbowały wzmocnić potęgę Rosji, ale też osłabić jej nieprzyjaciół.

„Przeklęci wrogowie, przeklęci wrogowie!” – grzmiały, rzucając zaklęcia. Jak mówiły, złe moce skierowały przeciwko „wszystkim, którzy atakują prezydenta”. Wyjaśniły jednak, że w ten sposób chcą przede wszystkim „poprawić jakość życia na Ziemi”.

RadioZET.pl/RT/JŚ