Zamknij

Chłopiec mieszkał ze zwłokami swojej babci. Próbował ją obudzić

Dominik Gołdyn
21.03.2019 15:02
Chłopiec mieszkał ze zwłokami swojej babci. Próbował ją obudzić
fot. en.crimerussia.com/

Brutalne morderstwo w Rosji. Ojciec na oczach żony zamordował babcię swojego sześcioletniego synka. Chłopiec był przekonany, że kobieta śpi. 

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Do tragedii doszło w miejscowości Likino nieopodal Moskwy. Sześcioletni Misza dorastał w patologicznej rodzinie. Wychowaniem chłopca zajmowała się jego babcia. Rodzice dziecka nadużywali alkoholu. Chłopiec był często niedożywiony, prosił sąsiadów o jedzenie i picie - informuje ''Fakt''. 

W marcu br. 52-letni ojciec Miszy brutalnie pobił babcię. Kobieta zmarła, a mężczyzna groził żonie śmiercią, gdy o śmierci 79-latki chciała zawiadomić policję.

Zwłoki seniorki leżały na łóżku w jednym z pokoi. Sześciolatek usłyszał od ojca, że babcia śpi. Misza próbował ją obudzić i przez dwa dni bawił się przy jej ciele. 

fpt
fot. en.crimerussia.com

Zobacz także

Policja natrafiła na zwłoki babci Miszy przypadkowo. Sąsiedzi wezwali patrol policji do wygłodniałego chłopca, który przebywał w domu bez opieki. Na miejscu funkcjonariusze natknęli się na makabryczne znalezisko. Policja aresztowała 52-latka. Mężczyzna przyznał się do winy. Służby badają okoliczności zbrodni. Sześcioletni Misha został zabrany do szkoły z internatem.

- Żebra 79-latki były złamane. Na całym ciele, a szczególności na głowie miała niezliczone otarcia i siniaki - poinformowali funkcjonariusze policji.

RadioZET.pl/Fakt/DG