Zamknij

Dziennikarka napastowana seksualnie na wizji. Kibic zaczął ją obmacywać [WIDEO]

Redakcja
20.06.2018 22:38
Dziennikarka
fot. Twitter screen

Dziennikarka telewizji Deutsche Welle relacjonująca mistrzostwa świata w Rosji została napastowana seksualnie w trakcie wejścia na żywo. Nagranie z incydentu zostało opublikowane w mediach społecznościowych.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W piątek Julieth González Therán relacjonowała z Sarańska przebieg mundialu w Rosji dla niemieckiego kanału telewizyjnego Deutsche Welle. W pewnym momencie do reporterki podbiegł mężczyzna, który chwycił ją za pierś i pocałował w policzek.

González Therán zachowała spokój i dokończyła swoją relację na żywo. Zobacz nagranie: 

Po opublikowaniu nagrania na swoim profilu na Instagramie González Therán wezwała do większego szacunku dla kobiet-dziennikarek.

„Nie zasługujemy na takie traktowanie. Jesteśmy profesjonalistkami i zasługujemy na szacunek. Dzielimy się radości z piłki nożnej, ale musimy określić granice między uczuciem a nękaniem” – napisała. Jak informują zagraniczne portale, mężczyzna, który zaatakował dziennikarkę, nie został jeszcze zidentyfikowany.

Zobacz także

„Byłam na miejscu przez dwie godziny, aby przygotować się do transmisji i nie było żadnych problemów” – powiedziała González Therán niemieckiemu nadawcy Deutsche Welle. „Kiedy wyszliśmy na nagranie, mężczyzna wykorzystał sytuację” – dodała. 

Mistrzostwa świata w piłce nożnej w Rosji rozpoczęły się 14 czerwca w Moskwie. Turniej potrwa do 15 lipca i zakończy go finałowy mecz na Łużnikach w stolicy Rosji. 

RadioZET.pl/CNN/DG