Zamknij

Huczna impreza w... kostnicy. Gwiazdą wieczoru była striptizerka

26.02.2020 18:16
Impreza w kostnicy
fot. gazeta.ru/ Screen

Wielkim skandalem zakończyło się świętowanie Dnia Obrońców Ojczyzny w jednej z kostnic w Sankt Petersburgu. Pracownicy firmy zorganizowali tam huczną imprezę na którą zaprosili... striptizerkę. Lokalni dziennikarze dotarli nawet do nagrania, na którym widać rozbierającą się kobietę i uradowaną widownię.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Nietypowa impreza odbyła się 21 lutego w miejscowej kostnicy. Pracownicy firmy, chcąc uczcić Dzień Obrońców Ojczyzny, zaprosili do swojego miejsca pracy striptizerkę. Na nagraniu do którego dotarli rosyjscy dziennikarze widać skąpo ubraną kobietę, która najpierw wyskakuje z pudła, a potem w rytm muzyki, zrzuca z siebie kolejne elementy ubioru. Uczestnicy imprezy byli wyraźnie podekscytowani erotycznym show. Na nagraniu słychać, jak śmieją się i biją brawo.

Zobacz także

W imprezie brał udział m.in. sam szef kostnicy Wiktor Wasilenko. W rozmowie z lokalnymi mediami otwarcie przyznał, że w zaproszeniu striptizerki do miejsca, w którym przetrzymywane są ciała zmarłych, nie widział niczego niestosownego. Co więcej, podkreślił także, że występ bardzo mu się podobał. Mężczyzna został już zwolniony.

Zobacz także

Dotychczasowe postępowanie wykazało, że żaden z urzędników departamentu zdrowia nie wydał zgodny na organizację zakrapianej, erotycznej imprezy na terenie kostnicy. Sprawą ma teraz zająć się specjalna komisja dyscyplinarna.

Zobacz także

RadioZET.pl/ gazeta.ru/ria.ru/youtube.com