Zamknij

Wjechała w trzy dziewczynki na pasach. Nagranie ku przestrodze [WIDEO]

Redakcja
25.02.2018 12:49
Wjechała w trzy dziewczynki na pasach. Nagranie ku przestrodze [WIDEO]
fot. YouTube screen

W sieci opublikowano dramatyczne nagranie z wypadku na przejściu dla pieszych. Kobieta kierującą skodą wjechała w trzy nastolatki. Siła uderzenia była ogromna. Na szczęście młode Rosjanki nie doznały poważnych obrażeń. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Zagłosuj

Byłeś/aś świadkiem potrącenia na pasach?

Liczba głosów:

Jak podaje rosyjski portal Life.ru, nastolatki trafiły do szpitala na obserwację, ale co najważniejsze, ich zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja zajmująca się sprawą przekazała również pierwsze informacje na temat okoliczności wypadku. 

Zobacz także

Samochodem, który wjechał na pasach w trzy nastolatki kierowała młoda kobieta. Na nagraniach z miejskiego monitoringu widać, jak auto skręca w lewo, a potem wjeżdża prosto w idące dziewczyny. Poszkodowane mają od 12 do 14 lat.

Nagranie z monitoringu: 

Pod filmem pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. "Nie potrafię zrozumieć dlaczego nie zabierają prawa jazdy dożywotnio. Nie potrafisz kierować samochodem - korzystaj z autobusów" - napisał jeden z internautów. Drugi dziwił się, że kobieta dostała prawo jazdy. Jak widać, problem potrąceń na pasach nie dotyczy tylko naszego kraju. 

RadioZET.pl/DG