Zamknij

Zostawili niemowlęta bez jedzenia i poszli na imprezę. Doszło do tragedii

08.06.2020 19:15
Zdjęcie ilustracyjne
fot. Cari Griffith/Shutterstock

Do niewyobrażalnej tragedii doszło w Rosji. Młode małżeństwo pozostawiło 4-miesięczne bliźnięta bez opieki, jedzenia ani picia na 4 dni. Jedno dziecko zmarło, drugie w krytycznym stanie trafiło do szpitala.

Śmierć dzieci z niedożywienia i wyczerpania. O dramacie, który miał miejsce w Rosji, pisze m.in. portal o2.pl. 23-letnia mieszkanka Kamczatki oraz jej partner opiekowali się 4-miesięcznymi bliźniętami. 23-latka o imieniu Margarita oraz Aleksiej wyszli z domu, zostawiając niemowlęta bez jakiejkolwiek opieki, pokarmu i picia. Małżeństwo udało się…na imprezę ze znajomymi.

Zobacz także

Kiedy pojawili się bez dzieci, ze strony ich znajomych padło pytanie o miejsce pobytu niemowląt. Wówczas 23-letnia matka skłamała mówiąc, że dzieci są zakażone koronawirusem i przebywają w szpitalu.

Zobacz także

Zostawili niemowlęta bez opieki, jedzenia i picia. Rodzicom grozi 20 lat więzienia

Karygodne zachowanie młodych rodziców skończyło się tragedią. Jedno z dzieci – chłopiec - było skrajnie niedożywione i zmarło. Jego siostra  trafiła do szpitala w krytycznym stanie. Lekarze walczą o jej życie.

Zobacz także

Parze najprawdopodobniej zostaną postawione zarzuty morderstwa. Za to może im grozić nawet do 20 lat pozbawienia wolności.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

 

RadioZET.pl/o2.pl