Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Mąż sadysta. Uciął żonie palce i odrąbał siekierą dłonie [WIDEO]

28.12.2017 22:37
xxx wiadomosci

Ignorancja rosyjskich służb doprowadziło do ogromnej tragedii. Kobieta wielokrotnie informowała policjantów o domowej przemocy. Bezskutecznie... Została brutalnie okaleczona. 

Mąż sadysta. Uciął żonie palce i odrąbał siekierą dłonie [WIDEO] fot. YouTube

Do dramatycznego zdarzenia doszło w Sierpuchowie, miejscowości położonej około 80 kilometrów na południe od Moskwy. Dimitri Graczew zaciągnął Margaritę Szeikinę do lasu. Tam działy się sceny jak z horroru. Mężczyzna uciął żonie palce, a potem odrąbał siekierą dłonie. 

Kobieta trafiła do szpitala, a Graczew zgłosił się sam na policję. Fragmenty dłoni i palców żony przyniósł w pudełku po butach. Za okaleczenie Margarity grozi mu 15 lat więzienia – podaje rosyjski portal ren.tv.

Kobieta kilkukrotnie dzwoniła na komisariat policji informując o mężu brutalu. Policjant, który notorycznie zbywał jej skargi i zgłoszenia został zwolniony ze służby. Odwołano również bezpośredniego przełożonego oficera przyjmującego zgłoszenie. Wyżsi rangą funkcjonariusze otrzymali reprymendy.

Przyczyną tragedii była chorobliwa zazdrość mężczyzny. Tuż przed śmiercią Margarita złożyła pozew o rozwód. Dimitri przez kilka miesięcy groził żonie twierdząc, że zdradziła go, a on nie jest biologicznym ojcem ich syna.

RadioZET.pl/DG 

Oceń