Zamknij

Mąż sadysta. Uciął żonie palce i odrąbał siekierą dłonie [WIDEO]

Redakcja
28.12.2017 22:37
Mąż sadysta. Uciął żonie palce i odrąbał siekierą dłonie [WIDEO]
fot. YouTube

Ignorancja rosyjskich służb doprowadziło do ogromnej tragedii. Kobieta wielokrotnie informowała policjantów o domowej przemocy. Bezskutecznie... Została brutalnie okaleczona. 

Do dramatycznego zdarzenia doszło w Sierpuchowie, miejscowości położonej około 80 kilometrów na południe od Moskwy. Dimitri Graczew zaciągnął Margaritę Szeikinę do lasu. Tam działy się sceny jak z horroru. Mężczyzna uciął żonie palce, a potem odrąbał siekierą dłonie. 

Kobieta trafiła do szpitala, a Graczew zgłosił się sam na policję. Fragmenty dłoni i palców żony przyniósł w pudełku po butach. Za okaleczenie Margarity grozi mu 15 lat więzienia – podaje rosyjski portal ren.tv.

Kobieta kilkukrotnie dzwoniła na komisariat policji informując o mężu brutalu. Policjant, który notorycznie zbywał jej skargi i zgłoszenia został zwolniony ze służby. Odwołano również bezpośredniego przełożonego oficera przyjmującego zgłoszenie. Wyżsi rangą funkcjonariusze otrzymali reprymendy.

Zobacz także

Przyczyną tragedii była chorobliwa zazdrość mężczyzny. Tuż przed śmiercią Margarita złożyła pozew o rozwód. Dimitri przez kilka miesięcy groził żonie twierdząc, że zdradziła go, a on nie jest biologicznym ojcem ich syna.

RadioZET.pl/DG