Zamknij

Szok pasażerów metra. Kobieta podróżowała z… lisem na ramieniu [WIDEO]

Redakcja
19.11.2018 16:20
Szok pasażerów metra. Kobieta podróżowała z… lisem na ramieniu [WIDEO]
fot. Instagram

Niecodzienna sytuacja miała miejsce w moskiewskim metrze. Na jednej ze stacji pojawiła się kobieta trzymająca na swoim ramieniu… lisa. Zwierzę było na smyczy i zachowywało się bardzo spokojnie. Regulamin metra jest jednak bezlitosny. „Przewożenie zwierząt i ptaków poza klatkami lub specjalnymi pojemnikami” jest surowo zabronione.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Lis wzbudził ogromne zainteresowanie pasażerów, a także internautów, po tym jak film przedstawiający całą sytuację, trafił do sieci.

- Są w Rosji takie kobiety, które kochają nosić naturalne futra, ale są przeciwko zabijaniu zwierząt – skomentował sytuację jeden z pasażerów.

Zobacz także

Portal „Metro News” podkreśla, że lis był na smyczy i zachowywał się bardzo spokojnie. Regulamin metra jest jednak bezlitosny. „Przewożenie zwierząt i ptaków poza klatkami lub specjalnymi pojemnikami” jest surowo zabronione.

Właścicielką lisa okazała się 21-letnia malarka. Przyznała potem, że czasami pojawia się w metrze z lisem o imieniu Asuka. Przyznała, że nie wiedziała, iż zwierzę powinno być w klatce.

RadioZET.pl/MetroNews/BM