Zamknij

Zabijali i robili potrawy z ludzi. Jest nagranie z mieszkania rosyjskich kanibali [WIDEO]

Redakcja
27.09.2017 21:44
Zabijali i robili potrawy z ludzi. Jest nagranie z mieszkania rosyjskich kanibali [WIDEO]
fot. screen/YouTube

Sprawa małżeństwa, które zamordowało i zjadło co najmniej 30 osób wstrząsnęła opinią publiczną na cały świecie. W sieci opublikowano nagranie z mieszkania rosyjskich kanibali. 

Zagłosuj

Czy jesteś zwolennikiem przywrócenia kary śmierci dla morderców?

Liczba głosów:

Natalia Bakszejewa i Dmitrij Bakszejew od 1999 roku gromadzili zakonserwowane i zamrożone ludzkie mięso. Małżeństwo wpadło dopiero, gdy jedno z nich zgubiło telefon, w którym znajdowały się zdjęcia gotowanych ofiar.

Początkowo mężczyzna tłumaczył się, że na zwłoki natknął się przypadkowo i zrobił sobie zdjęcia z częściami ciała, aby przestraszyć swoją żonę. Wątpliwości śledczych rozwiała wizyta w mieszkaniu Dmitrija w Krasnodarze. Wewnątrz znaleziono siedem worków ludzkich szczątków, setki zdjęć potraw z ludzi, a nawet przepisy kulinarne - m.in. jak przyrządzić „ludzką głowę w pomarańczach”.

Zobacz także

Na portalach społecznościowych pojawiło się nagranie z wnętrza mieszkania rosyjskich kanibali. Panuje w nim totalny chaos. Na podłodze porozrzucane są kartony, książki i inne ''domowe starocie''. Przez lata skrywało przerażające zbrodnie... 

RadioZET.pl/DG