Zamknij

Tajemnicze zabójstwo rosyjskiej celebrytki. Obok ciała leżała sukienka i torebka

20.07.2020 18:38
Anna Ambartsumyan
fot. Instagram.com/annaambqueen7

Ciało Anny Ambartsumian, znanej rosyjskiej celebrytki i seksuolożki znaleziono w jednym z pokoi hotelowych w Moskwie. Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że detektywi poszukują mężczyzny, który może być zamieszany w zabójstwo.

Obnażone ciało Anny Ambartsumian znalazła obsługa pięciogwiazdkowego hotelu Peter 1 w centrum Moskwy w nocy z piątku na sobotę. Nagie zwłoki leżały w łóżku, obok nich ułożono czarną sukienkę oraz torebkę marki Prada - informuje Polsat News, powołując się na rosyjskie media.

Nie żyje Anna Ambartsumian. Tajemnicze morderstwo celebrytki

Ciało rosyjskiej celebrytki znaleziono w nocy z piątku na sobotę. Do morderstwa miało dojść wcześniej - mniej więcej osiem godzin przed znalezieniem zwłok. Jak podają zagraniczne media, w piątek z pokoju hotelowego miał wyjść niezidentyfikowany mężczyzna - to jego najprawdopodobniej poszukuje policja.

Zobacz także

Adwokat Sergiej Zhorin nazywany "prawnikiem gwiazd" przekazał w rozmowie z dziennikarzami, że 26-latka miała nieuregulowane zobowiązania finansowe, a także problemy z wierzycielami. Przed śmiercią miała otrzymywać około 20 telefonów dziennie z groźbami.

Mówiła, że się boi, że są agresywni. Poleciłem jej, by skontaktowała się ze służbami

- cytuje słowa prawnika polsatnews.pl. 

Zobacz także

Anna Ambartsumyan z zawodu była psychologiem, seksuologiem. Znana była m.in. z licznym występów w programach telewizyjnych. Mimo że 26-latka wyszła za mąż, w mediach pojawiały się informacje, że przez lata Anna otrzymywała liczne prezenty od adoratorów np. drogie samochody.

RadioZET.pl/polsatnews.pl