Zamknij

Pijana matka bawiła się z niemowlakiem. Szokujące sceny w skateparku

17.09.2020 12:32
pijana matka w skateparku
fot. YouTube.com/Тульская пресса

Szokujące sceny w skateparku w Rosji. Pijana 38-latka obiekt odwiedziła z niemowlęciem. Matka próbowała pokonać jedną z przeszkód, manewrując wózkiem. W międzyczasie dziecko wypadło ze spacerówki. Sprawą zajmuje się policja.

Do niecodziennego incydentu w Rosji doszło w mieście Jefriemow w obwodzie tulskim, w zachodniej części kraju. 38-latka wybrała się na spacer z dzieckiem. Kiedy odwiedziła pobliski skatepark, zaczęła się dziwnie zachowywać.

Zobacz także

Rosja. Pijana matka bawiła się z niemowlęciem w skateparku

Olga Zorikova postanowiła skorzystać z atrakcji obiektu. Razem z wózkiem wspięła się na rampę dla deskorolek. Na filmie zarejestrowanym przez nastolatki widać kobietę ubraną w skórzaną kurtkę i seledynową spódnicę, która wiele razy się przewracała, próbując skorzystać z atrakcji.

Stan 38-latki wskazywał na spożycie alkoholu. Pijana matka potykała się o własne nogi, próbując zrobić sobie z wózka deskorolkę. Na nagraniu widać, że kobieta zlekceważyła pierwszy upadek, uspokoiła dziecko, a następnie powróciła do "zabawy". W końcu tak przechyliła spacerówkę, że wypadła z niej jej sześciomiesięczna córka.

Wideo trafiło do sieci, a sprawą zajęła się policja. Jak podaje portal Daily Mail, świadkowie próbowali odebrać dziewczynkę Rosjance, jednak ta zachowywała się bardzo agresywnie. W końcu trzech młodych mężczyzn powstrzymało ją przed "ewolucjami" z wózkiem.

Według doniesień mediów to nie pierwszy taki incydent z udziałem 38-latki. Ze względu na swoje nieodpowiedzialne zachowanie kobieta została wcześniej pozbawiona prawa do wychowania bliźniaków.

Zobacz także

RadioZET.pl/Daily Mail