Zamknij

Ratownicy zabili 90-letnią pacjentkę. Dramatyczne nagranie [WIDEO]

Redakcja
26.05.2018 18:35
Ratownicy zabili 90-letnią pacjentkę. Dramatyczne nagranie [WIDEO]
fot. YouTube screen

Tragedia w rosyjskim Naro-Fomińsku. Nie żyje 90-letnia emerytka, którą lekarze zrzucili z wózka inwalidzkiego. Rosyjscy śledczy zabezpieczyli filmik opublikowane w mediach społecznościowych, nagrany przez świadka zdarzenia. 

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Jak podają rosyjskie media, kobieta urodzona w 1928 roku trafiła na oddział kardiologiczny do szpitala rejonowego nr. 1 w Naro-Fomińsku. Kobieta skarżyła się na bóle w klatce piersiowej. 

Po przybyciu do szpitala lekarze zadecydowali, by przetransportować seniorkę na oddział intensywnej terapii. W drodze doszło do tragicznego wypadku. Jak relacjonował naoczny świadek, który nagrał zdarzenie i opublikował film w mediach społecznościowych, wózek inwalidzki przewrócił się, a 90-latka spadła na asfalt. 

Nagranie z tragicznego wypadku: 

Na nagraniu widać, jak ratownicy podnoszą pacjentkę z ziemi, a potem kładą na noszę. Jak piszą lokalne rosyjskie media w odniesieniu do relacji naocznych świadków, na ziemi była widoczna spora plama krwi.

Zobacz także

Władze szpitala nie udzielają informacji na temat dramatu. Śledztwo w sprawie prowadzi miejscowa policja. W szpitalu ma zostać przeprowadzona szczegółowa kontrola.

RadioZET.pl/DG