Zamknij

Rodzice gwałcili 12-letnią córkę. To miała być... szkoła życia

Redakcja
22.01.2018 12:41
Rodzice gwałcili 12-letnią córkę. To miała być... szkoła życia
fot. Twitter screen

Bulwersująca wiadomość z Rosji obiegła internetowe portale na całym świecie. 12-letnia Rosjanka była seksualną niewolnicą swoich rodziców. Małżeństwu grozi kara 20 lat pozbawienia wolności. 

Zagłosuj

Czy sąd powinien wymierzyć większą karę?

Liczba głosów:

Dramat dziewczynki rozpoczął się w grudniu 2016 roku. Od tego momentu ojciec zmuszał 12-latkę do codziennego seksu, a matka gwałciła ją sztucznym penisem — informuje brytyjski „Daily Mail”. Sprawa wyszła na jaw, gdy 12-latka trafiła do ginekologa. Lekarz odkrył, że dziewczynka nie jest już dziewicą. Natychmiast zawiadomił policję. 

Funkcjonariusze zatrzymali parę 34-latków z Wołgogradu. Ojciec dziecka tłumaczył, że chciał „przygotować córkę do trudów dorosłości” i „uchronić” przed kimś o wiele gorszym. — Lepiej my niż jakiś maniak — mieli usłyszeć na przesłuchaniu policjanci. 

Zobacz także

Policja poinformowała, że małżeństwo żyło w mieszkaniu razem z babcią oraz prababcią 12-latki. Żadna z kobiet miała nie wiedzieć o wykorzystywaniu ich wnuczki. Parą zwyrodnialców zajmie się sąd. Grozi im 20 lat pozbawienia wolności. 

RadioZET.pl/Daily Mail/DG