Zamknij

Tragedia na szkolnej zabawie. Święty Mikołaj zmarł w trakcie przedstawienia [WIDEO]

Redakcja
20.12.2018 21:48
Tragedia na szkolnej zabawie. Święty Mikołaj zmarł w trakcie przedstawienia [WIDEO]
fot. YouTube screen

Tragedia w trakcie szkolnego przyjęcia bożonarodzeniowego w Rosji. Mężczyzna przebrany za świętego Mikołaja zasłabł i zmarł na oczach małych dzieci. Nagranie z momentu tragedii obiegło media społecznościowe na całym świecie. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

67-letni Walery Titenko w dniu występu nie czuł się dobrze i skarżył na bóle w klatce piersiowej. Aktor nie zgodził się jednak na odwołanie wizyty na świątecznym przyjęciu w jednej ze szkół na Syberii.  

Na nagraniu opublikowanym w sieci widać, jak mężczyzna przebrany w strój świętego Mikołaja energicznie bawi się z dziećmi. W pewnym momencie zatrzymuje się i upada, a w jego stronę biegną zaciekawione maluchy.

Do szkoły wezwano karetkę pogotowia. 67-latek miał trafić do szpitala w Kemerowie. Zmarł w drodze. Najprawdopodobniej dostał ataku serca. 

Rzecznik Teatru Muzycznego w Kuzbass, w którym na co dzień występował Titenko powiedział, że w ostatnich latach zdrowie 67-latka nie było idealne.

Zobacz także

- Przeszedł skomplikowaną operację serca, ale nadal występował na scenie i pracował na pełnych obrotach. Nie oszczędzając się - dodał. 

RadioZET.pl/Mirror/DG