Zamknij

Tragedia w trakcie kąpieli. 14-latka upuściła telefon do wanny

Dominik Gołdyn
19.03.2019 18:18
Tragedia w trakcie kąpieli. 14-latka upuściła telefon do wanny
fot. Facebook

Tragedia w rosyjskim Cheboksary. 14-letnia uczennica została porażona prądem w trakcie kąpieli. Dziewczynka upuściła do wody telefon komórkowy, który był podłączony do ładowarki. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

14-letnia Yulia Vysotskaya, podczas kąpieli w swoim domu w Czeboksarach, słuchała muzyki z ładującego się telefonu - informuje ''The Independent''. W pewnym momencie z rąk nastolatki wyślizgnął się smartfon. Urządzenie wpadło do wody. Yulia straciła przytomność z powodu porażenia prądem. 

Nieprzytomną 14-latkę leżącą w wannie znaleźli jej rodzice. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia ratunkowego. Lekarze nie byli w stanie uratować jej życia. Dokładną przyczynę śmierci nastolatki wyjaśni sekcja zwłok. 

- Relaks w wannie z telefonem komórkowym podłączonym do ładowarki jest jak gra w rosyjską ruletkę - powiedział inżynier elektroniki Andriej Stanowski.

Zobacz także

W 2017 roku 14-latka została porażona prądem podczas korzystania z telefonu komórkowego w wannie w domu w Nowym Meksyku. Madison Coe zmarła po dotknięciu postrzępionego przedłużacza, którego używała do ładowania telefonu.

RadioZET.pl/The Independent/DG