Zamknij

Udusiła 2-letnią córeczkę chlebem, bo zabrudziła podłogę. Zwłok nie odnaleziono

05.03.2020 23:21
Dziecko
fot. Shutterstock

12 lat spędzi w więzieniu Rosjanka, która przed rokiem zabiła własne dziecko. 2-latka została uduszona chlebem, ponieważ matkę rozwścieczył fakt, iż zabrudziła jedzeniem podłogę. Zwłoki dziewczyny zakopał jej ówczesny konkubent, który w międzyczasie zmarł. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Ta bulwersująca historia, którą opisuje fakt24.pl - powołując się na doniesienia rosyjskich mediów - wydarzyła się w maju ubiegłego roku w rosyjskim Omsku. 28-letnia mieszkanka miasta i jej kochanek spożywali wspólnie alkohol. W pewnym momencie zauważyli, jak 2-letnia córka kobiety usiłuje zjeść kawałek suchego chleba, brudząc okruszkami podłogę. 

Zobacz także

Matka wpadła w szał. Natychmiast wzięła dziecko w ręce i wściekła zaczęła pakować mu kawałki pieczywa do buzi. 2-latka nie była w stanie ich przełknąć ani pogryźć i pomimo prób wyswobodzenia się z rąk matki, nie przeżyła tej katorgi. W pewnym momencie przestała oddychać wskutek uduszenia chlebem.

Zobacz także

Kochanek morderczyni wziął zwłoki dziecka, zapakował je do torby i wyniósł z domu. Nie wiadomo, gdzie je ukrył, a przynajmniej - jak twierdzi 28-latka - nie powiedział o tym nikomu. I prawdopodobnie nigdy ta tajemnica nie wyjdzie na jaw, gdyż mężczyzna zmarł zaledwie 10 dni po tym zdarzeniu. 

Zobacz także

Matka dziewczynki została oskarżona o zabójstwa. Próbowała przekonać przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości, że śmierć jej córeczki była nieszczęśliwym wypadkiem, ale sąd nie dał tym wyjaśnieniom wiary, skazując kobietę na 12 lat pozbawienia wolności. Jak podaje fakt24.pl, pogrążyć ją miały zeznania jej starszego syna, który o zbrodni matki miał opowiedzieć ze szczegółami. 

RadioZET.pl/Fakt24.pl