Zamknij

Tragiczna awaria. Winda zmiażdżyła matkę z dzieckiem

Redakcja
03.03.2018 18:59
Tragiczna awaria. Winda zmiażdżyła matkę z dzieckiem
fot. East News

Media w Rosji informują o tragicznym wypadku w Symferopolu. Kobieta, która wybrała się na spacer z sześciomiesięcznym dzieckiem w wózku, utknęła między kabiną windy a piętrem. Dźwig niespodziewanie ruszył do góry, miażdżąc kobietę i dziecko.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Zagłosuj

Boisz się jeździć windą?

Liczba głosów:

Jak relacjonują lokalne, rosyjskie media, winda w bloku zatrzymała się między trzecim a czwartym piętrem. Na pomoc uwięzionej matce z dzieckiem ruszyli zaniepokojeni sąsiedzi. Udało im się częściowo rozchylić drzwi przy pomocy łomu. Kobieta postanowiła wydostać się przez małą szczelinę. 

Gdy matka z dzieckiem była już częściowo poza kabiną, drzwi windy ponownie zatrzasnęły się. Przerażeni sąsiedzi zaalarmowali męża kobiety. Wspólnymi siłami próbowali wyrwać zakleszczony wózek. Nagle winda ruszyła do góry, a malutkie dziecko i kobieta zostali zmiażdżeni. 

Zobacz także

Na miejsce dramatu wezwano karetkę pogotowia. Niestety, kobieta i jej synek zmarli przed przyjazdem lekarzy - podaje serwis gazeta.ru.

- Moja żona mogła przeżyć, gdyby wydostała się z windy, zanim kabina ruszyła. Płakała i krzyczała, że nasz syn już nie żyje - powiedział Oleg Simonow. Mąż tragicznie zmarłej kobiety zamierza pozwać administrację osiedla do sądu. W sprawie wszczęto prokuratorskie śledztwo.

RadioZET.pl/DG