Zamknij

Rosyjski aktor zamordował swoją żonę. Użył kija z wbitymi gwoździami

Redakcja
13.04.2018 13:11
Konstantin Kordo-Sysojew
fot. Facebook

Potworna zbrodnia w Rosji. Aktor Konstantin Kordo-Sysojew zamordował swoją żonę, używając do tego drewnianego kija, w który wbił gwoździe. Według śledczych zadał kobiecie 69 ciosów, po czym wrzucił jej ciało do rzeki.

Zagłosuj

Uważasz, że zaostrzenie prawa karnego zmniejszyłoby w Polsce liczbę przestępstw?

Liczba głosów:

Jest wyrok sądu w sprawie głośnego morderstwa z 2016 roku. „Fakt24”, powołując się na rosyjski portal, podaje, że Kordo-Sysojew zawiadomił policję, twierdząc, że zaginęła jego żona. Rodzina Rosjanki od samego początku mówiła śledczym, że w zniknięcie Natalii zamieszany jest jej mąż.

Morderstwo w Rosji

Wkrótce po zgłoszeniu odnaleziono ciało. Leżało na brzegu rzeki. Było zmasakrowane do tego stopnia, że trudno było ustalić, kim była ofiara.

Rosyjski aktor został zatrzymany pod zarzutem morderstwa. Od początku sprawy nie przyznawał się do winy. Z biegiem śledztwa mnożyły się jednak nieścisłości w jego zeznaniach. Jak podaje „Fakt24”, kobieta pracowała na co dzień jako stewardessa i latała na długich dystansach po całym świecie. Jej mąż był z tego powodu chorobliwie zazdrosny, co — zdaniem prokuratora — było jednym z powodów awantury, której finałem była śmierć kobiety.

Jest wyrok sądu

Sąd skazał Konstantina Kordo-Sysojewa na 11 lat więzienia. Wyrok ogłoszony został w środę 11 kwietnia br.

RadioZET.pl/Fakt24.pl/Kp.ru/strz