Zamknij

Rosyjski mistrz świata pobity na śmierć na ulicy [WIDEO]

Redakcja
22.08.2017 21:16
Rosyjski mistrz świata pobity na śmierć na ulicy [WIDEO]
fot. youtube

Mistrz świata w trójboju siłowym Andriej Draczew został pobity na śmierć przez azerskiego zawodnika MMA. Wszystko działo się w Chabarowsku na wschodzie Rosji. Zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu, której nagranie jest głównym dowodem w sprawie.

Andriej Draczew został znaleziony martwy na ziemi. Po tym, jak został pobity przez gwiazdę azerskiego MMA Anara Zinarowa, nikt mu nie pomógł. Napastnik miał pecha, bo egzekucję na sportowcu wykonał pod kamerą, która wszystko zarejestrowała.

Egzekucja pod okiem kamery

Sprawa jest szeroko komentowana w całej Rosji. – To wydarzenie bez precedensu, ponieważ Chabarowsk stracił dzisiaj nie tylko swojego obywatela, ale przede wszystkim jedną z niewielu osób, które rozsławiały miasto na arenie międzynarodowej. Środowisko sportowe jest w głębokim szoku po tym, co się stało – opowiadał Aleksander Sadkow z Rosyjskiego Związku Strongmanów.

Seria ciosów w głowę

Rosyjskie media podają, że miejsce, w którym miała miejsce bijatyka, jest dobrze znane w Chabarowsku. – W ciągu trzech ostatnich miesięcy doszło tam do dwóch poważnych incydentów. Dwie osoby zostały pobite i trafiły do szpitala. Na szczęście ich życie udało się uratować – mówi Sadkow.

Andriej Draczew był rosyjskim sztangistą, a największy sportowy sukces (mistrzostwo świata) odniósł w trójboju siłowym. Miał 32 lata.

Oto nagranie:

RadioZET.pl/Wprost/strz