Zamknij

Rozdzieleni bracia odnaleźli się po 28 latach. To cud!

Redakcja
04.12.2017 19:09
Rozdzieleni bracia odnaleźli się po 28 latach. To cud!
fot. Facebook

Absolutnie niewiarygodna historia wydarzyła się w angielskim mieście Wigan. 36-latek poczęstował bezdomnego papierosem. Po krótkiej rozmowie okazało się, że panowie są rozdzielonymi 28 lat temu braćmi.

Zagłosuj

Wierzysz w przeznaczenie?

Liczba głosów:

36-letni Roy Aspinall idąc ulicą angielskiego Wigan, poczęstował bezdomnego papierosem. Gdy mężczyźni zaczęli rozmawiać, okazało się, że są rodzeństwem, które zostało rozdzielone tuż po porodzie młodszego z nich.

Spotkanie po latach

Przeszedłem przez cmentarz, potem skręciłem na autobus i zobaczyłem, że ktoś siedzi na murku. Zagadałem do niego i poczęstowałem papierosem. Miał ze sobą małą torbę i śpiwór. W końcu zapytałem, czy nazywa się William. Stwierdził, że tak, ale wszyscy mówią na niego Billy. Kiedy zorientowałem się, z kim rozmawiam, zalałem się łzami. Powiedziałem mu, żeby zabierał swoje rzeczy, bo idzie ze mną – mówi Aspinall w rozmowie z BBC.

Przypadek, który zmienił ich życie

36-letni Roy Aspinall i 28-letni Billy White byli synami Lorraine White, której rodzina rozpadła się. Młodszy z braci był wychowywany przez ciocię, a młodszy pozostał przy matce przez 10 lat, do jej śmierci. Rozdzielone rodzeństwo planuje nadrobić teraz stracony czas. Obaj szukali się przez wiele lat.

Historia rodem z filmu

Starszy z braci żył przez wiele lat w przekonaniu, że ciotka była jego matką, a kuzyni są braćmi. Po latach dowiedział się prawdy i zaczął szukać swojego prawdziwego brata. – To szaleństwo – mówił do niedawna bezdomny 28-latek. O braciach pisały wszystkie największe gazety na Wyspach. Byli też zapraszani do programów w telewizji. Ich przypadek to dowód, że nigdy nie powinno tracić się nadziei.

Galeria zdjęć Roya i Billy'ego po odnalezieniu się:

Zobacz także

RadioZET.pl/The Sun/BBC/Wprost/strz