Zamknij

Ryanair oferuje nowe udogodnienia dla pasażerów

Redakcja
20.05.2017 16:22
Ryanair oferuje nowe udogodnienia dla pasażerów
fot. Pixabay

Tanie linie lotnicze Ryanair wprowadziły loty łączone, które występują już w ofertach tradycyjnych przewoźników lotniczych. Pierwszym portem przesiadkowym zostało rzymskie lotnisko Fiumicino.

Klienci Ryanaira przy pomocy jednej rezerwacji mogą zakupić bilet na lot z przesiadką. Nowość w ofercie jest dostępna wyłącznie na lotnisku w Rzymie. Pasażerowie mogą polecieć do/z: Hiszpanii (Alicante i Barcelona), Belgii (Bruksela), Malty i Włoch (Bari, Comiso, Katania oraz Palermo).

Poszerzenie oferty usług wynika z realizowanego od czterech lat programu „Always Getting Better” (AGB), którego celem jest poprawa wszystkich aspektów obsługi klientów związanych z serwisem, cyfrowymi innowacjami oraz zmianami w standardzie samolotowych pokładów.

- Ryanair z przyjemnością uruchamia pierwsze loty łączone z przesiadką w Rzymie Fiumicino, co pozwala klientom zarezerwować połączenia Ryanair z najniższymi taryfami w Europie. Pasażerowie będą mogli z nich skorzystać bez konieczności wychodzenia ze strefy zastrzeżonej terminala – mówi David O’Brien, dyrektor handlowy Ryanaira.

Linie Ryanair zapowiadają, że w momencie uzyskania popularności nowej oferty, zostanie ona rozszerzona o kolejne trasy.

RadioZET.pl/gazeta.pl/DG