Ryanair szuka tęgiej głowy. "Ktoś, kto zarobi nam pieniądze, albo pozwoli je oszczędzić"

27.04.2017 07:49

Potentat tanich lotów Ryanair szuka pracowników. Jak tłumaczą przedstawiciele, chodzi o osoby, które wymyślą coś, na co nie wpadł jeszcze nikt w firmie.

Ryanair szuka tęgiej głowy. "Ktoś kto zarobi nam pieniądze, albo pozwoli je oszczędzić" fot. Wikimedia Commons

Ryanair szuka młodych talentów. Nie chodzi o pracowników obsługi, tylko o najbardziej kreatywne osoby. Jak tłumaczy John Hurley, szef działu technologicznego, firma chce zatrudnić ludzi, którzy mają takie pomysły, na które jeszcze nikt nie wpadł, oraz wie, jak wykorzystać je do stworzenia produktu. - W Ryanairze albo zarabiasz dla nas pieniądze, albo pomagasz je oszczędzać - komentuje.

To kolejny krok na drodze do unowocześnienia linii lotniczych. Niedawno firma zainwestowała spore pieniądze w przebudowę strony internetowej i w stworzenie aplikacji na komórki. Osoby, które uważają, że mają potencjał do współpracy z Ryanairem, mogą zgłosić się na stanowisko firmy na targach FutureScope, które odbędą się 10 maja w Dublinie. Hurley podpowiada, że priorytetem dla firmy jest stworzenie platformy internetowej, która będzie samowystarczalna. Samolot, taksówka, hotel, zwiedzanie - cały wyjazd zarządzany jest z poziomu jednej aplikacji z logo Ryanaira.

RadioZET.pl/Newstalk/MAAL

Oceń