Rzucił się z pięściami na pracownicę McDonald's. Powodem… słomka [WIDEO]

Redakcja
03.01.2019 17:56
Rzucił się z pięściami na pracownicę McDonald's. Powodem… słomka [WIDEO]
fot. YouTube

Do awantury w restauracji McDonald’s w Saint Petersburgu na Florydzie doszło w sylwestrową noc. Jeden z klientów wpadł w szał, bo pracownica nie podała mu plastikowej słomki do napoju. Mężczyzna rzucił się na nią z pięściami.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Co było powodem tak agresywnego zachowania 41-latka? Okazało się, że pracownica restauracji McDonald's odmówiła mu podania plastikowej słomki do napoju. Kobieta nie mogła postąpić inaczej, gdyż 1 stycznia słomki zostały wycofane.

Zobacz także

41-letniego klienta to jednak nie interesowało. Mężczyzna rzucił się na stojącą za ladą kobietę z pięściami. Po chwili wywiązała się brutalna bijatyka. Nagranie całego zdarzenia szybko trafiło do sieci.

Jak podały lokalne media, mężczyzna trafił do aresztu. Przy wyjściu z lokalu zaatakował jeszcze innego z pracowników. Został oskarżony o napaść na dwie osoby.

– Naszym najwyższym priorytetem jest zawsze bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pracowników i klientów. Byliśmy w kontakcie z departamentem policji i w pełni współpracujemy ze śledczymi w tej sprawie – przekazał rzecznik McDonald's.

RadioZET.pl/CNN/BM