Zamknij

SE: Zgwałcona we Włoszech Polka została po wszystkim wrzucona do morza

Redakcja
28.08.2017 15:40
SE: Zgwałcona we Włoszech Polka została po wszystkim wrzucona do morza
fot. Twitter

Zgwałcona w Rimini Polka została po wszystkim wrzucona do morza – podaje SE.pl, powołując się na włoskie media. Sprawcy mieli zapewne nadzieję, że 26-latka się utopi, jednak kobieta zdołała wyjść o własnych siłach na plażę i razem z mężem wezwali pomoc. W sieci pojawiają się nowe informacje na temat tej bulwersującej sprawy.

Nie milkną echa po brutalnym napadzie na polskie małżeństwo i gwałcie na 26-latce. – Byli jak dzikie bestie. Zanim się zorientowaliśmy, o co im chodzi, było za późno, uderzyli mnie butelką w  twarz, bili do nieprzytomności. Chcemy wrócić do Polski i zapomnieć, choć będzie to bardzo trudne – mówił mąż poszkodowanej, cytowany przez lokalny dziennik „Rimini Today”.

Zeznania poszkodowanych

„Super Express” poinformował o szczegółach zeznań, jakie małżeństwo 26-latków złożyło na komisariacie. Nocą, z piątku (25 sierpnia) na sobotę para spędzała we Włoszech ostatni dzień swojego urlopu. Gdy wybrali się w odludną część miejscowej plaży, zaczepiło ich czterech mężczyzn, proponując wspólne picie alkoholu. Po chwili zażądali pieniędzy. – Byli coraz bardziej nachalni – pisze SE.pl.

26-latek został dotkliwie pobity, aż stracił przytomność. Wtedy jego żona została wielokrotnie zgwałcona przez napastników. Na koniec, około godz. czwartej rano, kobieta została wrzucona do morza.

Zobacz także

Postępy w śledztwie

Włoskie służby poinformowały, że znają już tożsamość dwóch sprawców. Wcześniej pojawiły się informacje o tym, że pochodzą oni z północnej Afryki i są nielegalnymi imigrantami. – To prawdopodobnie czterej nielegalni imigranci z Afryki Północnej w wieku poniżej 30 lat – podała w niedzielę agencja ANSA.

Wiadomo, że poszkodowana przebywa obecnie w szpitalu, gdzie odwiedził ją już polski konsul, który po spotkaniu poprosił media o uszanowanie prywatności.

RadioZET.pl/Se.pl/Rimini Today/strz