Zamknij

"Mama została pocięta". Horror polskiej rodziny w Anglii. Nie żyje matka i córka

03.06.2020 09:33
Salisbury w Anglii. Horror w polskiej rodzinie
fot. Shutterstock/Twitter Screen/Daily Mail U.K.

W domu polskiej rodziny w Salisbury w Anglii doszło do strasznej makabry. 39-letni Marcin Z. poderżnął gardło swojej żonie Anecie oraz ich 18-letniej córce Nikolecie. Kobiety zmarły.

Do tej tragedii doszło w poniedziałek, 1 czerwca około godziny 15:00. Z ustaleń zagranicznych mediów wynika, że sąsiedzi zareagowali wtedy, gdy usłyszeli z domu Polaków przeraźliwy krzyk. Były to młodsze córki Marcina i jego 40-letniej żony. Polska rodzina pochodzi z okolic Tarnowa. W Salisbury mieszkali od 4 lat.

Horror w domu polskiej rodziny. Nie żyje matka i córka

Marcin Z. poderżnął gardło swojej żonie oraz 18-letniej córce w ich domu. Sąsiedzi zorientowali się, że coś jest nie tak, gdy usłyszeli krzyki dwóch małych córek małżeństwa Polaków. Dzieci wybiegły na ulicę.

Zobacz także

Jak podaje Daily Mail, z relacji świadków wynika, że jedna z dziewczynek mówiła, że "mamusia została pocięta". Polaka, który uciekał z domu, zatrzymało dwóch mężczyzn. Powalili go na ziemię, a następnie zajęła się nim policja. Na miejsce wezwano służby. Jeszcze wtedy 40-letnia Aneta żyła, ratownicy udzielili jej pierwszej pomocy. Jednak niedługo potem Polka zmarła. Natomiast 18-letnia Nikoleta zmarła na miejscu.

Zobacz także

Marcin Z. usłyszał już zarzut podwójnego morderstwa. 39-latek przebywa w areszcie. Jak przekazuje Daily Mail, nie ujawniono jeszcze motywów zbrodni. Sąsiedzi przekazali, że mężczyzna pracował w pobliskim Tesco i od kilku miesięcy nie mieszkał z rodziną. Do domu przyszedł pierwszy raz po dłuższym czasie nieobecności.

RadioZET.pl/Daily Mail