Zamknij

Samolot American Airlines wleciał w burzę z gradem [FOTO]

Redakcja
07.06.2018 00:04
Samolot American Airlines wleciał w burzę z gradem [FOTO]
fot. Wikipedia

Samolot wleciał w burzę z gradem. Maszyna została uszkodzona i piloci American Airlines musieli lądować awaryjnie. Pasażerów lotu ogarnęła panika. 

Chwile grozy przeżyli pasażerowie samolotu American Airlines. Maszyna wleciała w burzę z gradem i została dotkliwie uszkodzona. Choć zdjęcia wyglądały niepokojąco, to na szczęście nikomu nic się nie stało. 

Samolot był w drodze z San Antonio w Teksasie do Phoenix w stanie Arizona. W powietrzu panowały trudne warunki atmosferyczne i maszyna musiała lądować awaryjnie w El Paso. Burza z gradem uszkodziła czoło samolotu i kokpit. Na zdjęciach wygląda to dość poważnie.

Zobacz także

Pasażerowie w rozmowie z mediami opisywali, że na pokładzie panował strach i chaos i nikt nie wiedział, co się dzieje i jak się skończy cała ta sytuacja. Piloci praktycznie nic nie widzieli ze względu na uszkodzone szyby. Silniki pozostały jednak nienaruszone.

Samolot przeleciał praktycznie przez środek burzy z gradem. 

Na pokładzie było 130 pasażerów i 5 członków załogi. Nikomu nic się nie stało. Niektórzy z obecnych na pokładzie wykupywali wi-fi, żeby pożegnać się z bliskimi. Po kabinie latały przedmioty. Ludzie płakali i wymiotowali. 

RadioZET.pl/The Independent, Gazeta.pl/KM