Zamknij

Na życzenie rodziny sekcja zwłok Magdaleny Żuk odbędzie się w Egipcie

Redakcja
03.05.2017 21:01
Na życzenie rodziny sekcja zwłok Magdaleny Żuk odbędzie się w Egipcie
fot. Facebook

Do tej pory nie udało się ustalić co się stało z Magdaleną Żuk, gdy trafiła do szpitala w egipskiej Hurghadzie. Pewne jest tylko to, że 27-latka zmarła od obrażeń głowy, klatki piersiowej, rąk i nóg. Jak to się stało? Domysłów jest wiele, jednak policja wciąż nie podaje oficjalnej wersji. Według najnowszych doniesień rodzina zażądała sekcji zwłok, która ma się odbyć w Egipcie – ustalili reporterzy dziennika „Fakt”. Wynik sekcji może dać odpowiedź na wiele pytań.

Sekcja zwłok w Egipcie

Sekcja zwłok Magdaleny Żuk odbędzie się w Egipcie. Decyzja o tym zapadła po tym, jak rodzina dostała od przedstawicieli konsulatu oficjalną wiadomość o śmierci dziewczyny. – Skorzystali z przysługującego im prawa, bo nikt z bliskich nie wierzy w to, że Magda sama mogła coś sobie zrobić – miało powiedzieć źródło w Hurghadzie, na które powołuje się portal Fakt24.

Zobacz także

Markus, chłopak zmarłej 27-latki zaniepokojony stanem psychicznym swojej dziewczyny miał interweniować w biurze podróży, aby skrócić jej pobyt w Hurghadzie. Dziewczyna została wymeldowana z hotelu, po czym rezydent miał ją zawieźć na lotnisko. Do samolotu ze względu na stan zdrowia i zachowanie nie została wpuszczona. Wtedy – jak podaje portal Wp.pl – Magdalena skontaktowała się z chłopakiem po raz ostatni.

Zobacz także

Współpraca polsko-egipska

Ambasador Polski w Kairze współpracuje z egipską policją w celu wyjaśnienia sprawy tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk. Dodatkowo służby konsularne są w stałym kontakcie z rodziną zmarłej. Polskie MSZ, na chwilę obecną, nie chce podawać więcej szczegółów. W wydanym komunikacie podkreśla jednak, że do sprawy wdarł się ogromny chaos informacyjny, często podawane są, sprzeczne ze sobą, wersje wydarzeń – czytamy po aktualizacji komunikatu na portalu Bogatynia24.tv, który jako pierwszy opublikował zapis ostatniej rozmowy 27-latki ze swoim chłopakiem.

Zobacz także

MZ
fot. Facebook

RadioZET.pl/Wp.pl/Fakt24.pl/strz