Zamknij

Seksafera w Kaliforni. Nauczycielka uprawiała seks z nastolatkami

Redakcja
17.06.2018 16:05
Oskarżone
fot. Santa Clara County Sheriff’s Office

Kolejna seksafera z udziałem nauczycielki w Stanach Zjednoczonych. Młoda nauczycielka wraz z przyjaciółką zostały oskarżone o uprawianie seksu z nieletnimi uczniami. 24-letnia Talia Sisco i 23-letnia Tina Pourani zostały nazwane „dewiantkami seksualnymi” – mówił jeden ze śledczych zajmujący się sprawą.

Kalifornijskie dzienniki opisały ze szczegółami sprawę romansów dorosłych kobiet z chłopcami w wieku 15-16 lat. Nauczycielka z Bernal Intermediate School wraz z przyjaciółką przechwalały się tym, ilu nastolatków udało im się „zaliczyć”. Policyjne śledztwo, które trwało od kwietnia br., doprowadziło do zatrzymania kobiet w czwartek 7 czerwca.

Seksafera w Kalifornii

Jak podaje ABC 7 News, kobiety podrywały nieletnich w mediach społecznościowych. Najpierw nawiązywały znajomość i wzbudzały zaufanie, a następnie z wybranymi nastolatkami, umawiały się. –Jesteśmy przekonani, że jest jeszcze czwarta ofiara, co do której mamy pewne dowody, ale nie została ona jeszcze zidentyfikowana. Szukamy też osób, które mogły współpracować z tymi kobietami – mówi szeryf Laurie Smith.

Nauczycielka w rękach policji

Dyrekcja Bernal Intermediate School po tym, jak sprawa wyszła na jaw, postanowiła zawiesić młodą nauczycielkę. Teraz o jej przyszłości zdecyduje sąd.

Zobacz także

RadioZET.pl/DailyMail/Wprost/strz

C