Zamknij

Seksafera w USA. Nauczycielka romansowała z 13-letnim uczniem

Redakcja
29.03.2018 17:03
Brittany Zamora
fot. Twitter

Seksafera w USA. Nauczycielka ze szkoły podstawowej odpowie przed sądem za romans i kontakty seksualne z 13-letnim uczniem. O sprawie pierwsi dowiedzieli się rodzice chłopca, gdy pod jego nieobecność przeszukali wiadomości w telefonie.

Afera wybuchła w szkole podstawowej Las Brisas Academy w mieście Goodyear w Arizonie. Nauczycielka Brittany Zamora została aresztowana po tym, jak na jaw wyszedł jej romans z uczniem szkoły, w której uczyła. Jak podaje CBS News, nastolatek ma dopiero 13 lat.

Romans z uczniem

Związek ucznia z nauczycielką mógłby na zawsze pozostać tajemnicą pary, gdyby nie aplikacja, którą po kryjomu rodzice 13-latka zainstalowali mu w telefonie. — Dzięki aplikacji, która powiadomiła rodziców o niektórych słowach kluczowych, sprawdzili telefon komórkowy i znaleźli te wiadomości tekstowe — czytamy.

Nagie zdjęcia nauczycielki

Wyszło na jaw, że 27-latka wysyłała uczniowi swoje nagie zdjęcia i z przebiegu rozmów na czacie wynikało, że para uprawiała seks. Mąż oskarżonej wraz ze swoją żoną próbowali do samego końca wpłynąć na ojca chłopca, aby nie zgłaszał sprawy na policję, jednak nie dali rady go przekonać. Teraz sąd zdecyduje o jej najbliższej przyszłości.

Brittany Zamora odpowie za romans z 13-latkiem. Zdjęcia zatrzymanej nauczycielki:

RadioZET.pl/CBS News/Wprost/strz