Seksafera w USA. Nauczycielka uprawiała seks z 14-latkiem

Redakcja
13.12.2017 19:01
Seksafera w USA. Nauczycielka uprawiała seks z 14-latkiem
fot. Youtube

Są nowe fakty w sprawie seksafery, która wybuchła w jednej ze szkół z Kalifornii w USA. 32-letnia nauczycielka uprawiała seks z 14-letnim uczniem szkoły, w której uczyła języka angielskiego. Mąż kobiety zażądał rozwodu.

Zagłosuj

Miałeś/-aś kiedyś nauczyciela lub nauczycielkę, który ci się podobał?

Liczba głosów:

Samantha Ciotta z Kalifornii uczyła w Beaumont High School. 32-latka nawiązała romans z jednym ze swoich uczniów, jednak jego znajomi dowiedzieli się o wszystkim i sprawą zainteresował się prokurator.

Pikantne nagranie

Nastolatek pochwalił się swoją „zdobyczą” na Snapchacie i setki znajomych zobaczyło pikantne nagranie, na którym chłopak siedzi w samej bieliźnie i opowiada o tym, co się przed chwilą stało. Jak podaje dziennik "Daily Mail", uczeń nagrał swoją kochankę telefonem, który miał dostać od jej męża. Amerykańskie media pisały również, że matka chłopca zmarła, a ojciec przebywa w więzieniu.

150 tys. dolarów kaucji

Amerykanka, matka dwójki dzieci, została oskarżona m.in o współżycie seksualne z nieletnim. Po wpłaceniu w październiku 150 tys. dolarów (537 tys. złotych) kaucji, kobieta została wypuszczona z aresztu.

Zdjęcia oskarżonej nauczycielki:

RadioZET.pl/Daily Mail/Wprost/strz