Zamknij

Seksafera w USA. Nauczycielka uprawiała seks z uczniem

Redakcja
08.02.2018 16:52
Seksafera w USA. Nauczycielka uprawiała seks z uczniem
fot. Twitter

Kolejny szkolny skandal w USA. 22-letnia nauczycielka została oskarżona o molestowanie seksualne swojego ucznia. Sama przyznała się, że uprawiała z nim seks. Rodzice chłopca stanęli murem za młodą kobietą, mimo że zgodnie z prawem grozi jej nawet 10-letnia odsiadka.

22-letnia Tayler Boncal uczyła w szkole w stanie Connecticut w USA, gdzie wcześniej sama się uczyła. W grudniu zeszłego roku w Conard High School w West Hartford zrobiło się głośno za sprawą romansu nauczycielki z 18-letnim uczniem. Jak podaje „Daily Mail”, zaczęło się od tego, że chłopak poprosił o jej numer.

Wsypał go jeden z uczniów

Z policyjnych ustaleń wynika, że para uprawiała seks „co najmniej cztery razy, między 25 grudnia a 11 stycznia”. Mimo że oboje są pełnoletni, to w świetle prawa romans pomiędzy nauczycielem i uczniem jest zabroniony.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku.

18-latka — jak donoszą media — wsypał jeden z uczniów, który o wszystkim powiadomił dyrekcję. Nauczycielka została wysłana na przymusowy urlop. Została też aresztowana, lecz w zeszłym tygodniu po wpłaceniu kaucji wyszła na wolność.

Rodzice stanęli po stronie nauczycielki

Boncal wiele razy podkreślała, że poważnie podchodzi do związku z młodszym od siebie o 4 lata partnerem. Rodzice nastolatka nie mają nauczycielce nic za złe i stoją po jej stronie. Teraz sprawą zajmie się sąd.

Zobacz także

RadioZET.pl/DailyMail/Wprost/strz