Zamknij

Seksskandal w liceum. Nauczycielka przyłapana na romansie z 15-latkiem

Redakcja
19.12.2017 16:42
Seksskandal w liceum. Nauczycielka przyłapana na romansie z 15-latkiem
fot. Youtube

Kolejny seksskandal w amerykańskiej szkole w ostatnim czasie. Tym razem 29-letnia nauczycielka odpowie za stosunek z 15-letnim uczniem i gwałt. Sprawa wyszła na jaw dopiero, gdy para została przyłapana na gorącym uczynku przez męża kobiety.

Zagłosuj

Myślałeś/-aś kiedyś o romansie z nauczycielem, lub wykładowcą?

Liczba głosów:

Andrea Baber pracowała w szkole Logos Christian Academy w Springfield w amerykańskim stanie Illinois. Tam zaprzyjaźniła się bliżej z jednym z uczniów. To właśnie z 15-latkiem w łóżku przyłapał ją mąż i w przypływie złości poinformował o wszystkim policję.

Spotkania po lekcjach

W toku śledztwa okazało się, że 29-latka częstowała nieletniego kochanka alkoholem i narkotykami, zanim szli do łóżka. Andrea Baber usłyszała zarzut uprawiania seksu z nieletnim, bowiem w grudniu 2016 r., gdy para spotykała się po lekcjach, licealista miał jedynie 15 lat. Kobieta odpowie też przed sądem za gwałt.

Podobna historia również z USA:

Zobacz także

Ciężkie zarzuty

W piątek 15 grudnia br. kobieta została zatrzymana i jak donoszą lokalne media - powołując się na biuro szeryfa - areszt może opuścić dopiero po wpłaceniu 450 tys. dolarów kaucji. Na stronie internetowej Logos Christian Academy w Springfield wciąż napisane jest, że „Andrea zawsze czuła, że jest powołana do pracy z młodzieżą”. Chyba nie o takie powołanie chodziło dyrekcji szkoły, gdy zatrudniali młodą nauczycielkę do pracy.

Niebezpieczny smog objął już niemal całą Polskę. Zobacz, czym to grozi: >>KLIJNIJ TUTAJ<<

RadioZET.pl/graffiotech.com/Fakt24/strz