Zamknij

Siostra George'a Michaela nie żyje. Melanie zmarła 3 lata po śmierci brata

27.12.2019 20:25
Melanie Panayiotou
fot. Landmark Media / IPA/SIPA/EAST NEWS

Siostra George'a Michaela nie żyje. Melanie Panayiotou zmarła dokładnie 3 lata po śmierci brata. George Michael zmarł w Boże Narodzenie 2016 roku. Z oświadczenia prawnika rodziny wynika, że 55-letnia Melanie Panayiotou zmarła nagle.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Siostra George'a Michaela, Melanie Panayiotou nie żyje. Informację o śmierci 55-latki przekazał brytyjskim mediom prawnik rodziny. 

Możemy potwierdzić z wielką przykrością, że Melanie odeszła nagle. Chcielibyśmy jedynie poprosić o uszanowanie prywatności rodziny w tym bardzo smutnym czasie. Nie będzie dalszych komentarzy

głosi oświadczenie

Londyńska policja podała, że otrzymała informację o "nagłej śmierci kobiety" 25 grudnia około godziny 19:30 i że śmierć nie jest traktowana jako podejrzana.

Siostra George'a Michaela nie żyje. Zmarła dokładnie 3 lata po śmierci brata

Melanie Panayiotou i inni członkowie rodziny zmarłego 25 grudnia 2016 roku piosenkarza zamieścili świąteczną wiadomość na oficjalnej stronie Michaela dwa dni przed rocznicą jego śmierci. W przesłaniu rodzina podziękowała fanom za życzliwe wiadomości, mówiąc, że "podnoszą nas na duchu, gdy jest ciężko".

George Michael, urodzony w Londynie jako Georgios Kyriacos Panayiotou w swojej karierze sprzedał ponad 100 mln płyt jako artysta solowy, a wcześniej z zespołem Wham!, z którym stworzył m.in. świąteczny hit "Last Christmas". Zmarł w wieku 53 lat z przyczyn naturalnych. 

Zobacz także

RadioZET.pl/PAP