Zamknij

Skandaliczne zachowanie w Sosnowcu. Prezydent nie wytrzymał. "Brakuje słów"

09.08.2022 14:41

Wyjątkowym sadyzmem wykazał się mężczyzna, który podczas zabawy ze znajomymi na jednym z pomostów w Sosnowcu wrzucił do wody psa. Nagranie z monitoringu, na którym widać incydent, udostępnił prezydent miasta. "Brakuje mi słów" - napisał na Facebooku Arkadiusz Chęciński.

Sosnowiec
fot. Facebook/Arkadiusz Chęciński

Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński udostępnił w mediach społecznościowych nagranie z miejskiego monitoringu. Widać na nim grupę młodych mężczyzn bawiących się wieczorem na pomoście nad zbiornikiem wodnym Stawiki.

W pewnym momencie do grupki podbiega pies. Jeden z mężczyzn bierze go w ręce i wyrzuca za barierki do wody. Cała grupa wygląda na rozbawionych tą sytuacją. W końcówce filmiku widzimy jednak, że czworonoga na szczęście udało się uratować.

"Brakuje mi słów! Jakiś dzban wrzucił bezbronnego psiaka do Stawików, a grupka »kolegów« przyglądała się. Operator monitoringu, widząc to zdarzenie, powiadomił służby i jednocześnie wezwał całą ekipę, aby ta przestała znęcać się nad zwierzęciem. Ci ekspresowo uciekli. Strach pomyśleć, co jeszcze mogli zrobić czworonogowi" - napisał.

Jak podaje "Fakt", zanim na miejscu pojawili się mundurowi, sprawcy cierpienia zwierzęcia uciekli. Na ten moment nie ma informacji, że udało się ich schwytać.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Facebook/fakt.pl