Zamknij

Skorpion ukąsił pasażera na pokładzie samolotu

Redakcja
14.04.2017 20:25
Skorpion ukąsił pasażera na pokładzie samolotu
fot. flickr

Nie kończą się kłopoty linii lotniczych United Airlines. Jednego z pasażerów na pokładzie samolotu ukąsił skorpion. Kanadyjczyk leciał w klasie biznes z Houston do Calgary. Linie zaoferowały odszkodowanie jemu i żonie.

To z pewnością najgorszy tydzień w ponad 90-letniej historii linii United Airlines. Kilka dni temu świat obiegło nagranie z samolotu, jak pasażer został zraniony i siłą wywleczony z pokładu. Dziś okazało się, że jeden z pasażerów lecących z USA do Kanady został ugryziony w kciuk przez skorpiona. Wprawdzie historia miała miejsce w zeszłym tygodniu, jednak dopiero dziś mężczyzna zdecydował się o tym opowiedzieć.

Kanadyjczyk jadł właśnie zaserwowany przez stewardessę posiłek, gdy w pewnym momencie poczuł, że coś spadło mu na głowę. Odruchowo sprawdził, co to takiego i wtedy zorientował się, że trzyma w ręku skorpiona. Ten po chwili ukąsił go w palec.

- Nasza załoga pomogła pasażerowi, który został ukąszony przez, jak się wydaje, skorpiona w czasie zeszłotygodniowego lotu. Załoga bezzwłocznie skonsultowała się z lekarzem – oświadczył przedstawiciel linii.

Po wylądowaniu pasażer został przewieziony do szpitala. Okazało się, że jego życiu i zdrowiu nic nie grozi. Linie lotnicze zaoferowały odszkodowanie zarówno jemu jak i żonie, która leciała obok niego.

Nie udało się ustalić, skąd skorpion wziął się na pokładzie samolotu. Kanadyjczyk nie zamierza pozywać linii lotniczych. Przypuszcza, że skorpion mógł się ukryć w gitarze jednego z pasażerów, który wracał właśnie z Gwatemali bądź Hondurasu.

RadioZET.pl/PAP/strz