Zamknij

Słoń konał w męczarniach. Zwyrodnialcy zakatowali go maczetami

20.11.2019 19:07

Do sieci trafiły makabryczne nagrania przedstawiające grupę kilkudziesięciu osób, które zaatakowały maczetami i toporami bezbronnego słonia. Zakrwawione zwierzę bezskutecznie próbuje wstać na nogi i uwolnić się od napastników. W końcu jednak umiera. Ostrzegamy - nagrania są bardzo drastyczne.

Słoń zakatowany maczetami
fot. Twitter/ Screen

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Przerażające wydarzenia miały miejsce niedaleko miasta Meru w Kenii. Słonie zostały zaatakowane po tym, jak weszły na teren prywatnej posiadłości w poszukiwaniu jedzenia. Jedno ze zwierząt w trakcie ucieczki złamało nogę i nie było w stanie wstać. Wtedy dopali je napastnicy uzbrojeni w maczety, siekiery i inne ostre narzędzia.

Zobacz także

Na drastycznych nagraniach widzimy, jak grupa kilkudziesięciu osób w sposób bestialski zadaje bezbronnemu zwierzęciu kolejne ciosy. Słoń bezskutecznie próbuje wstać, ale z każdą chwilą jest coraz słabszy.

Zobacz także

Po tym jak nagrania zostały opublikowane w internecie, służby wszczęły dochodzenie w tej sprawie. - Winowajcy będą ścigani i aresztowani przy pomocy lokalnych władz - informuje Kenia Wildlife Service.

UWAGA DRASTYCZNE WIDEO

RadioZET.pl/ Daily Mail