Zamknij

Słowacki aktor molestował wizażystkę w studiu. Wszystko pokazała telewizja

10.06.2020 16:31
Maroš Kramár
fot. Facebook.com/katka.danka

Skandal w słowackiej telewizji. Znany aktor Maroš Kramár wziął udział w popularnym show. Podczas nagrania w studiu doszło do szokującego incydentu. 61-latek zaczął molestować stojącą obok niego wizażystkę.

Opinia publiczna jest wstrząśnięta zachowaniem 61-letniego aktora. Szokującą historię zza polskiej granicy przytaczają słowackie media. Mężczyzna uczestniczył w znanym programie telewizji JOJ "Incognito".

Zobacz także

Słowacja. 61-letni aktor molestował wizażystkę

Incydent miał miejsce podczas przerwy. Jak podaje Fakt.pl, Maroš Kramár najpierw raczył widzów seksistowskimi uwagami, po czym - kiedy jedna z wizażystek przyszła poprawić uczestnikom show makijaż, zaczął dziwnie się zachowywać. W pewnym momencie na filmie widzimy, jak 61-latek dotyka pośladków stojącej obok niego charakteryzatorki.

Prezenter żartobliwie zwrócił Kramárowi uwagę, aby tego nie robił. Wtedy drugi z mężczyzn obecnych w studiu, który nie zauważył całego zajścia, zapytał, co się stało. Prowadzący miał odpowiedzieć, "że doszło do kontaktu jednym palcem". Na koniec obaj się roześmieli.

A tymczasem w słowackiej telewizji... Aktor Maroš Kramár molestuje wizażystkę, a prywatna telewizja JOJ uważa to za tak zabawny żart, że pokazuje to w napisach końcowych

- napisał dziennikarz Łukasz Grzesiczak na Twitterze.

"Nie dotykał, a wskazał"

Widzowie są oburzeni. Incydent szokuje tym bardziej, że twórcy programu postanowili dodać fragment w napisach końcowych show. Telewizja JOJ już przeprosiła, jednak nie za molestowanie, a jedynie za to, że fragment pojawił się w końcówce odcinka.

Maroš Kramár z kolei nie ma sobie nic do zarzucenia, ponieważ - jak twierdzi - nie dotknął pośladków kobiety, a jedynie "wskazał" na nie palcem.

Zobacz także

RadioZET.pl/Fakt/dennikn.sk/Blesk