Zamknij

Polak zginął na Słowacji po zderzeniu z jeleniem. Poroże przebiło mu klatkę piersiową

21.09.2022 18:30

42-letni Polak zginął w wypadku samochodowym na Słowacji. Auto, w którym podróżował, zderzyło się z jeleniem, a poroże zwierzęcia przebiło klatkę piersiową mężczyzny.

Słowacja
fot. Facebook/Policia SR - Presovsky Kraj

Do zdarzenia, o którym poinformowała w mediach społecznościowych słowacka policja, doszło z poniedziałku na wtorek na trasie między miejscowościami Huncovec i Kieżmark w zachodniej części kraju.

Polak zginął po zderzeniu z jeleniem. Poroże przebiło mu klatkę piersiową

"Dwie godziny po północy 25-letni Polak prowadził dostawczego Opla Vivaro [...], gdy nagle przed jego podjazd wybiegł jeleń. Auto zderzyło się ze zwierzęciem" - opisuje policja w poście na Facebooku.

Jeleń przebił porożem szybę za kierowcą oraz klatkę piersiową siedzącego tam pasażera. 42-letni mężczyzna doznał obrażeń, od których zginął na miejscu.

Policja i prokuratura prowadzą śledztwo, które ma ustalić przyczyny oraz dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Badanie alkomatem potwierdziło, że kierowca samochodu był trzeźwy.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Facebook