Zamknij

Słowacja. Wypadek z udziałem autokaru z Polski. Nie żyje dyrektor banku

19.07.2022 11:19

W Tatrzańskiej Łomnicy na Słowacji doszło do zderzenia motocykla i autokaru z Polski. Na miejscu zginął 41-letni kierujący jednośladem. Według słowackich mediów mężczyzna był dyrektorem regionalnym w jednym z banków. 

Tatrzańska Łomnica, wypadek z udziałem polskiego autokaru
fot. Słowacka policja

Do śmiertelnego wypadku na drodze krajowej w Tatrzańskiej Łomnicy u podnóża Tatr Wysokich na Słowacji doszło w niedzielę po południu. Policja poinformowała w mediach społecznościowych o czołowym zderzeniu motocykla i polskiego autokaru. 

Słowacja. Wypadek z udziałem autokaru z Polski. Nie żyje dyrektor banku

Według śledczych 41-latek kierujący motocyklem marki Vespa zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost pod nadjeżdżający autokar. Badanie alkomatem wykazało, że 55-letni kierowca polskiego busa był trzeźwy. 

Z ustaleń słowackiego portalu topky.sk wynika, że ofiara wypadku to Martin Macek – dyrektor regionalny banku J&T. – To niezwykle tragiczne wydarzenie dotknęło nas wszystkich. Martin był nie tylko znakomitym kolegą, ale także wspaniałym człowiekiem. W takich momentach bardzo trudno jest nam znaleźć właściwe słowa. Składamy rodzinie szczere kondolencje. Będziemy ich wspierać w tych trudnych chwilach – powiedziała Anna Macalakova, dyrektor generalna J&T Banku.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/topky.sk