Zamknij

Na tym zdjęciu książęcej pary oddano hołd Dianie. Ważny szczegół [FOTO]

Redakcja
23.05.2018 20:30
Ślub Harry'ego i Meghan
fot. PAP/EPA

Książę Harry i Meghan Markle znaleźli wiele sposobów na złożenie hołdu księżnej Dianie, która zmarła 21 lat temu – pisze „Mirror”. Jeden z nich można dostrzec na oficjalnych zdjęciach ślubnych książęcej pary.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Brytyjskie media wciąż żyją ślubem księcia Harry'ego i Meghan Markle. Dziennikarze kilkukrotnie zwrócili uwagę na elementy, które oddawały hołd tragicznie zmarłej matce pana młodego. Książę postanowił podarować Meghan Markle pierścionek z klejnotem, który w 1997 roku nosiła księżna Diana

Jak podaje „Mirror”, oficjalne zdjęcie ślubne opublikowane w poniedziałek przez Pałac Kensington zawiera jeden szczegół, który przez wielu nie został zauważony. Szmaragdowa kanapa, na której siedzi książę Harry, jest tą samą, na której sfotografowano go w czasie jego własnych chrzcin na kolanach księżnej Diany.

Pierwsze oficjalne zdjęcia ślubne Harry'ego i Meghan:

Dziennikarze z Wysp Brytyjskich nie mają wątpliwości, że wybór mebla stanowi hołd dla tragicznie zmarłej księżnej Diany.

Zobacz także

Szósty w linii sukcesji do brytyjskiego tronu książę Harry ożenił się w sobotę w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze z amerykańską aktorką Meghan Markle.

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego. Dowiedz się więcej: 

RadioZET.pl/Mirror/DG