Zamknij

Pierwsze oficjalne zdjęcia ślubne Harry'ego i Meghan [GALERIA]

Redakcja
22.05.2018 17:44
Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego
fot. PAP/EPA

Pałac Kensington opublikował trzy oficjalne zdjęcia ślubne Harry'ego i Meghan. Na fotografiach widać rodzinę królewską, dzieci oraz parę młodą. Zdjęcia wykonał Alexi Lubomirski – fotograf, który ma polskie korzenie.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Zdjęcia ślubne Harry'ego i Meghan zostały wykonane na zamku w Windsorze. Ich autor, Alexi Lubomirski, jest cenionym na całym świecie fotografem celebrytów. W swojej karierze pracował m.in. dla Beyoncé, Charlize Theron, Gwyneth Paltrow, Natalie Portman, Jennifer Lopez, Selma Hayek, Katy Perry.

Pierwsze oficjalne zdjęcia ślubne Harry'ego i Meghan

„Książę i Księżna chcieliby podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w obchodach ślubu. Młoda para czuje się bardzo szczęśliwa, mogąc dzielić swój dzień ze wszystkimi zgromadzonymi w Windsorze oraz widzami telewizyjnymi z Wielkiej Brytanii, Wspólnoty Narodów i całego świata” — napisał Pałac Kensington.

Szósty w linii sukcesji do brytyjskiego tronu książę Harry ożenił się w sobotę w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze z amerykańską aktorką Meghan Markle.

Zobacz także

W uroczystości wzięło udział około 600 osób, w tym 30 członków rodziny królewskiej z królową Elżbietą II i jej 96-letnim mężem księciem Filipem na czele, a obserwowały ją dziesiątki tysięcy osób na ulicach Windsoru i miliony przed telewizorami.

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego. Dowiedz się więcej: 

RadioZET.pl/DG