Zamknij

Wysłał życzenia książęcej parze. Po miesiącu... dostał odpowiedź!

Redakcja
21.05.2018 13:07
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle
fot. PAP/EPA

Oliver Kenneth wysłał życzenia z okazji ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Mężczyzna nie liczył na zwrotną korespondencję. Gdy miesiąc później zajrzał do swojej skrzynki na listy, nie krył radości. Co znalazł w królewskiej kopercie? 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Oliver urodził się w Anglii i ma podwójne obywatelstwo. Jego ojciec był Amerykaninem, który w trakcie II wojny światowej stacjonował w Anglii. Tam poznał matkę Kennetha. Rodzice Olivera przeprowadzili się do Alton w USA — rodzinnego miasta jego ojca, sześć miesięcy po jego urodzeniu. Mężczyzna w rozmowie z amerykańskimi mediami przyznał, że ślub Harry'ego i Meghan przypomina mu historię miłości jego rodziców. 

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle — ciekawostki 

Mężczyzna postanowił napisać list do pary królewskiej, przesyłając im najlepsze życzenia z okazji zbliżającego się ślubu. Oliver nie spodziewał się żadnej odpowiedzi. Miesiąc później znalazł w swojej skrzynce kopertę.

Zobacz także

— Byłem bardzo zaskoczony. Pomyślałem, że to bardzo miło z ich strony, że poświęcili mi czas — powiedział Oliver. List zawierał zdjęcie zaręczynowe Harry'ego i Meghan i podziękowania.

Szósty w linii sukcesji do brytyjskiego tronu książę Harry ożenił się w sobotę w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze z amerykańską aktorką Meghan Markle. W uroczystości wzięło udział około 600 osób, w tym 30 członków rodziny królewskiej z królową Elżbietą II i jej 96-letnim mężem księciem Filipem na czele.

RadioZET.pl/DG