Zamknij

Co powiedział Harry, gdy zobaczył Meghan w kościele? Można się wzruszyć!

Redakcja
20.05.2018 18:34
Co powiedział Harry, gdy zobaczył Meghan w kościele? Można się wzruszyć!
fot. PAP/EPA

33-letni książę Harry i 36-letnia amerykańska aktorka Meghan Markle wzięli w sobotę ślub na zamku w Windsorze. Media w Wielkiej Brytanii zdradziły, co powiedział książę, gdy zobaczył przyszłą żonę w sukni ślubnej.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W uroczystości wzięło udział około 600 osób, w tym 30 członków rodziny królewskiej z królową Elżbietą II i jej 96-letnim mężem księciem Filipem na czele, a obserwowały ją dziesiątki tysięcy osób na ulicach Windsoru i miliony przed telewizorami.

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego

Markle przeszła pół drogi do ołtarza z orszakiem ślubnym, w którym szli m.in. księżniczka Charlotte i książę George. Dopiero tam czekał na nią brytyjski następca tronu książę Karol, który zastąpił w tej roli ojca panny młodej Thomasa Markle'a, który musiał wycofać się z powodów zdrowotnych.

Zobacz także

Tuż przed ołtarzem w kaplicy św. Jerzego stał książę Harry. Jak zareagował na widok przyszłej żony? — Wyglądasz przepięknie. Tęskniłem za Tobą — powiedział, gdy zobaczył Meghan Markle w kościele, podaje Sky News

33-letni wnuk królowej Elżbiety II i 36-letnia aktorka hollywoodzka poznali się w lipcu 2016 roku przez wspólną znajomą. Ich zaręczyny zostały ogłoszone przez Pałac Kensington w listopadzie ubiegłego roku.

Po ślubie para będzie posługiwała się tytułem księcia i księżnej Sussex.

RadioZET.pl/Sky News/PAP/DG