\' : \'extension/ezmultiupload/design/standard/override/templates/node/view/line_thumbnail.tpl\'))))' )); ?>

Prezent Harry'ego dla Meghan Markle. Uczcił pamięć księżnej Diany [FOTO]

Redakcja
20.05.2018 15:57
Prezent Harry'ego dla Meghan Markle. Uczcił pamięć księżnej Diany [FOTO]
fot. PAP/EPA

Szósty w linii sukcesji do brytyjskiego tronu książę Harry ożenił się w sobotę w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze z amerykańską aktorką Meghan Markle. Jak informują brytyjskie media, książę postanowił podarować Meghan Markle wyjątkowy prezent. W ten sposób uczcił też pamięć swojej tragicznie zmarłej matki - księżnej Diany. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Książę Harry i Meghan Markle opuszczali zamek w Windsorze elektrycznym Jaguarem. Gdy Meghan pozdrawiała z samochodu zgromadzonych gości, brytyjskie media i internauci dostrzegli na jej palcu pierścionek z klejnotem. Okazuje się, że jego historia sięga 1997 roku, kiedy to księżna Diana pozowała do zdjęć w identycznej biżuterii.

Media na Wyspach Brytyjskich nie mają wątpliwości, że pierścionek to prezent ślubny od Harry'ego dla Meghan. 

Ślub Harry'ego i Meghan Markle. ZOBACZ wyjątkowe zdjęcia:

W uroczystości wzięło udział około 600 osób, w tym 30 członków rodziny królewskiej z królową Elżbietą II i jej 96-letnim mężem księciem Filipem na czele, a obserwowały ją dziesiątki tysięcy osób na ulicach Windsoru i miliony przed telewizorami.

Zgodnie z zapowiedziami godzinna ceremonia była wyjątkowo nowoczesna, wyróżniając się na tle tradycyjnych uroczystości królewskich, otwarcie celebrując zmieniającą się tożsamość Wielkiej Brytanii oraz różnorodność kulturową i rasową brytyjskiego społeczeństwa.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: 

RadioZET.pl/PAP/Wprost/DG 

Komentarze